Top-3 kunstenaars bekend!
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.
Stichting Thuis in de Triangel organiseert op zaterdag 14 oktober ‘das echte Oktoberfest’. In een gezellige skihut op het parkeiland in de Triangel is er zowel ’s middags voor de kinderen als ’s avonds voor volwassen een mooi programma samengesteld.
Met de organisatie van leuke en gezellige activiteiten verbindt de bewonersorganisatie nieuwe en bestaande bewoners. Zo wordt gewerkt aan een betrokken buurt. Eerder werd bijvoorbeeld al de succesvolle Lentefair georganiseerd.
Kom jij ook zaterdag 14 oktober? Leuk als je in lederhosen of dirndl gekleed gaat, maar gewoon in spijkerbroek is natuurlijk ook helemaal goed. Vergeet alleen niet vooraf een gratis toegangskaart voor het avondprogramma te reserveren, want vol is vol. ’s Middags is er vrije inloop, kinderen wel graag onder begeleiding van een volwassene. Er is een mooi programma samengesteld:
Voor de kids
Om 15.00 uur is er een gezellig programma voor de kinderen met knutselen, spelletjes en muziek. De middag eindigt met een miniplaybackshow.
Voor de grown ups
Om 19.00 uur start het echte feest! In de gezelligste skihut van Waddinxveen vind je een live DJ die super gezellige deuntjes draait. Is er heerlijk bier en zijn er lekkere hapjes op de barbecue (en natuurlijk ontbreken de echte Duitse pretzels of Brezels zoals zij dat noemen niet).
Gratis toegang
Kom ook en maak samen met je (toekomstige) buren onvergetelijke herinneringen!
Een gratis entreekaart kun je bestellen via de website www.thuisindetriangel.nl ! Frei? Ja! der Eintritt kostet nichts, Nada Noppes. Maar vol is vol!
19 febr 2025
Drie kunstenaars gaan nu aan de slag om hun idee te verfijnen naar een echt ontwerpvoorstel.
11 febr 2025
Op woensdag 29 januari 2025 vond de in november uitgestelde boomfeestdag plaats.
29 jan 2025
Op 11 februari start de verkoop van 32 woningen in Parktuin. Lees hier het verhaal over deze nieuwe buurt.
25 jan 2025
Van 1 tot en met 4 februari is er in het projectbureau een expositie van de ingezonden schetsvoorstellen voor het kunstwerk dat in 2026 in de wijk gaat komen. Kom langs en laat weten welke ideeën jouw favoriet zijn.